Doğru Yüz Temizleme Jeli Kullanımı: Cilt Tipinize Uygun Adımlar Doğru Yüz Temizleme Jeli Kullanımı: Cilt Tipinize Uygun Adımlar

Alaplı Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Nuri Tekin ve CHP Alaplı Kadın Kolları tarafından ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ dolayısıyla düzenlenen müzikli eğlence etkinliğinde, binlerce kadın doyasıya eğlendi.

Alaplı2-7Alaplı Yamanlar Otel'de düzenlenen müzikli eğlence etkinliğine Alaplı'nın mahallelerinden katılan binlerce kadın, sanatçı Nazlıcan’ın birbirinden güzel parçalarıyla doyasıyla eğlendi.

Salona eşi Aysel Tekin ve Meclis üyesi adaylarıyla ile birlikte giren Alaplı Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Nuri Tekin, ‘Halkın Başkanı Nuri Tekin’ sloganlarıyla akışlarla karşılandı. Alaplılı kadınların akın ettiği etkinlikte salon hınca hınç dolunca, ikinci salon açıldı. 

Başkan Tekin, burada yaptığı konuşmada, etkinliğe katılan kadınlara ayrı ayrı teşekkür ettiğini söyledi.

Alaplı4-1Kadınların baş tacı olduğunu ifade eden Tekin, şöyle konuştu:
“Kadınlarımıza, etkinliğimize katıldıkları için ayrı, ayrı teşekkür ediyorum. 10 yıllık belediye başkanlığım sürecinde en duygusal anları yaşıyorum. Bu salonu hınca hınç doldurdunuz yetmedi sizler için ikinci salonu açtırdık. Orayı da doldurdunuz hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.  Ben tüm kadınlarımızın günlerini kutluyorum. Bize göre senede bir gün değil, her gün kadınlar günüdür. Cennet onların ayaklarını altındadır. Alaplı’nın her bölgesi burada, mahalleleri burada, sadece mahallelerimiz burada, burada herkes tanıdık simalar dışardan hiç kimse yok. Bizi bu güzel günde yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ediyoruz. Sizin samimiyetiniz, güler yüzlülüğünüz her şeye değer. Salon dolu almıyor. İnşallah 31 Marttan sonra sizlere daha güzel etkinlikler düzenleyerek bir araya geleceğiz. Sizlere söz veriyorum. Ben sadece şunu söylemek istiyorum. 10 yıllık belediye başkanlığı hayatımda ben hiçbir zaman siyaset yapmadım. Parti ayrımcılığı yapmadım. AK Partili, MHP'li yada İYİ Partili diye ayrımcılık hiç yapmadım. Dememeye de devam edeceğim. Ben insanları, sizleri çok seviyorum. Siyaset yapmadan sizlere hizmet etmeyi çok seviyorum. 8 bin civarında daireye girdik, gezdik. Her yerde coşkuyla, güler yüzle karşılandık. AK-AL İplik fabrikası başta olmak üzere fındık fabrikalarını gezdik. Her yerde aynı coşku ve aynı samimiyet vardı. Hepsine teşekkür ediyorum. Alaplı halkı her yerde bizi coşkuyla karşıladı. Ben sizlerden birisiyim, içinizden birisiyim. Bizim yalanımız dolanımız olmaz, kimseye de yalan söylemeyiz. Bir yerlere gelmek için hiç kimseyi de satmayız. Bizim özümüz neyse sözümüzde odur. Ben sizin bir evladınız, bir kardeşinizim. Ben sadece seçim zamanlarında değil her zaman halkımızın yanındayım, içinizdeyim. Cenazenizdeyim, düğünüzdeyim. Buraya gelen herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun.”

Alaplı-13

Alaplı5

Alaplı6

Editör: Haber Merkezi