Karadeniz Ereğli'nin genç girişimci ve iş insanlarından Yaşar Çimen, iş hayatının yanı sıra Muhtar olarak da insanlara hizmet etmek istiyor. İkamet ettiği Kızılca Köyü'ne Muhtar adayı olan Çimen; birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde hareket ederek köyüne hak ettiği hizmetleri getirmenin azim ve gayreti içerisinde olacağını söyledi.

KIZILCA KÖYÜ MUHTAR ADAYI YAŞAR ÇİMEN, 31 MART'TA YAPILACAK MAHALLİ İDARELER (YEREL) SEÇİMLERİ ÖNCESİNDE KÖY SAKİNLERİNE ŞÖYLE SESLENDİ:

SAYGIDEĞER KIZILCA KÖYÜ SAKİNLERİMİZ;

ÖNCELİKLE SİZLERİ SEVGİ, SAYGI VE EN İÇTEN DUYGULARIMLA SELAMLIYORUM.

BÜYÜKLERİMİN ELLERİNDEN, KÜÇÜKLERİMİN GÖZLERİNDEN ÖPÜYORUM.

SON 3 YILDIR BİR EKİP RUHU ÇALISMASININ ÖNDERİ OLARAK, MAKİNA SEKTÖRÜNDE ALLAH’IMA ŞÜKÜRLER OLSUNKİ KENDİ İŞ YERİMİ ACTIM.

BAŞTA SEVGİLİ AİLEM, DEĞERLİ BÜYÜKLERİM, AKRABALARIM, EŞ, DOST VE ARKADAŞLARIMLA BİREBİR İLİŞKİLERİMDE KADIN-ERKEK, BÜYÜK-KÜÇÜK AYRIMI YAPMAKSIZIN KUVVETLİ MANEVİ BİR BAĞ KURMAKTAN HİÇ ÇEKİNMEDİM.

KARŞIMDAKİNİ İNCİTMEMEYE, ONLARI OLDUKLARI GİBİ KABUL ETMEYE, OLAYLARA POZİTİF AÇIDAN BAKMAYA, TOPLUMA VE ÇEVREME KARŞI SORUMLULUKLARI YERİNE GETİRMEYE, HER DAİM YAPICI OLMAYA, EMPATİ YAPMAYA, YARGILAMAKTAN ÇOK ANLAMAYA, YERİ GELDİĞİNDE İYİ BİR DİNLEYİCİ OLMAYA CALIŞTIM. BENİ BU ŞEKİLDE YETİŞTİREN ÖNCELİKLE DEĞERLİ AİLEME, ÇEVRE BÜYÜKLERİME BURADAN ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM, AHİRETE GÖÇ ETMİŞ DEĞERLİ BÜYÜKLERİMİ İSE RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUM.

Başkan Posbıyık, tüm çocukları davet etti Başkan Posbıyık, tüm çocukları davet etti

HIZLA BÜYÜYEN ÇEVREMİZE, BULUNDUĞUMUZ SOSYAL HAYATTA EDİNDİĞİMİZ DOSTLARLA 
YAŞADIĞIMIZ DENEYİMLERLE ANLAMAYA ÇALIŞTIGIM ŞUDUR Kİ YARDIMLAŞMALARIN, HİZMETİN VE İNSAN GÜCÜNÜN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU GÖRDÜM. İNSANLARIN BULUNDUĞU ORTAMDA İLETİŞİMİN VE ÜSLUBUN YERİ GELDİĞİNDE İYİYE VE KÖTÜYE NASIL SEBEBİYET VERDİĞİNİ YAŞAYARAK ÖĞRENDİM.

ÜNLÜ BİR DÜŞÜNÜRÜMÜZÜN ‘HAYATIN TÜM ANLAMI İNSANLIĞA HİZMET ETMEKTİR’ SÖZÜYLE  ‘HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR’ SLOGANIMIZLA 31 MART 2024’TE YAPILACAK OLAN YEREL YÖNETİMLER ŞEÇİMİNDE DOĞDUĞUM, BÜYÜDÜĞÜM VE HALEN YAŞAMAKTA OLDUGUM KIZILCA KÖYÜNE VEFA VE HİZMET BORCUMU ÖDEMEK İÇİN MUHTAR ADAYLIĞIMI DUYURMAK İSTEDİM.

KÖYÜMÜZÜN MEVCUT MUHTARINA VE ADAYLIĞINI KOYACAK OLAN DİĞER ARKADAŞLARIMA DA ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLERİM.

ŞUNU BELİRTMEK İSTERİM Kİ HER TÜRLÜ HİZMET BİRLİK, BERABERLİK VE KAYNAŞMAYLA OLUR. KÖYÜMÜZ İÇİN BU SEÇİM SÜRECİNİN KİMSEYİ KIRMADAN BİRLİK, BERABERLİK VE KAYNAŞMA İÇİNDE GEÇMESİ DUYGULARIMLA HERKESİ SEVGİ VE SAYGIYLA SELAMLAYARAK HÜRMETLERİMİ SUNARIM. 
YAŞAR ÇİMEN

yaşar çimen2

Editör: Haber Merkezi