İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, Kdz. Ereğli Önceki Dönem Belediye Başkanı Murat Sesli ve belediye meclis üyesi adayları, Kdz. Ereğli Umum Servis Araçları Derneği Başkanı Muhammet Başkan, Yönetimi ve üyelerini ziyaret etti. 

Zonguldak'ta, devir teslimin ardından arbede yaşandı Zonguldak'ta, devir teslimin ardından arbede yaşandı

Kdz. Ereğli Umum Servis Araçları Derneği tarafından yoğun ilgiyle karşılanan İYİ Parti heyeti, Servis Araçları Derneği ailesine güzel karşılamalarından dolayı teşekkür etti.

Sesli Umum2

Kdz. Ereğli Önceki Dönem Belediye Başkanlarından Murat Sesli, belediyenin ağlama makamı değil, hizmet makamı olduğunu söyledi.

Sesli, burada yaptığı konuşmada; “Sizleri en iyi anlayanlardan bir tanesiyim. Çünkü bende esnafım. Ekibimizle beraber göreve geldiğimizde; şoförlerimiz, taksicilerimiz ve esnaflarımızdan festival için para alınmayacak. Bunun üstüne basa basa söylüyorum, sizler belediyenin ortağı değilsiniz. Belediye, esnaflarımız para vermeden de en güzel şekilde festivali yapabilir. Bunun dışında yollarımızdan şikayetçi olduğunuzu biliyorum, araçlarımız sanayiden çıkmıyor. Biliyorsunuz rekor bende, 2007-2009 yılları arasında 120 bin ton asfalt dökmüştük mahallelerimize. Aradan yıllar geçti, mahalleler halâ benim döktüğüm asfaltla duruyor. Belediye ağlama makamı değildir, hizmet makamıdır. Belediyenin asli görevi hizmet etmektir.  

Biliyorsunuz ekibimizde içinizden arkadaşlarımız var. Belediye meclis üyesi adaylarımız Murat Akyüz ve Vedat Arı kardeşimiz. Sizlerin sorunlarını en iyi bilen onlardır. Onun dışında dernek başkanınız Muhammet Başkan ile de arkadaşızdır. Bir de tabii Cevdet Civelek var, her zaman bizim yanımızda durmuş ve ben belediye başkanı iken de şoförlerimizin sorunlarını birlikte çözmüştük. Kısacası göreve geldiğimizde birimizi bulamazsanız bir diğerimizi bulacaksınız ve sorunlarınız ivedilikle çözüme kavuşacak.  

Trafiği rahatlatacak projelerimiz var. Kent meydanına yapacağımız 4 katlı 4 bin araçlık otoparkımız ile şehir içi otopark ve tarfik sorununu rahatlatıyoruz. Göztepe köprüsünün ayaklarını genişletiyor ve köprüyü uzatarak 200 araçlık otopark yapıyoruz. Burada da hem trafik akışını hem de otopark sorununu çözüyoruz. Cevizler kavşağı ve Kepez Kavşağında battı çıktı yaparak, trafikte bekleme yapmadan kolay akışı sağlamış oluyoruz. Ayrıca yayalarımız için de ölümlü ve yaralamalı kazaları önlemek için güvenli, aydınlık alt geçitler yapıyoruz. Projelerimiz saymakla bitmez. Sizler bizi zaten tanıyor ve neler yapabileceğimizi biliyorsunuz. Ekibimizdeki herkes birbirinden değerli. 11 kadın belediye meclis üyemiz var. Onun dışında içinizden biri olan ve onunla olmaktan mutluluk duyduğum engelli kardeşimiz Vedat Arı var. Kendisinden ben talep ettim bizimle olmasını. Bu ekip Kdz. Ereğli’ye hizmet için geliyor”dedi.

Sesli Umum3

Sesli Umum4

Editör: Haber Merkezi