Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubesi, ilçede kurulu Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. (ERDEMİR) ile birlikte iftar programı düzenledi.

Sahil Park'ta yenileme çalışmaları başladı Sahil Park'ta yenileme çalışmaları başladı

Büyük Anadolu Ereğli Hotel'de gerçekleştirilen iftar programına; Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Uysal ALTUNDAĞ, Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya ODABAŞ, Kdz. Ereğli Şube Başkanı Altan KALFA, ERDEMİR Genel Müdürü Niyazi Aşkın PEKER, Genel Müdür Yardımcısı Sinan BOZKURT, İnsan Kaynakları Direktörü Atilla YELBOĞA, Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, ERDEMİR Yöneticileri, Türk Metal Sendikası ERDEMİR Baş Temsilcisi, Ünite Temsilcileri ve Sendika üyesi ERDEMİR çalışanları katıldı.

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubesi'nin sosyal medya hesaplarından iftara ilişkin yapılan paylaşımda şöyle denildi:

"Fabrikanın sınırlarını aşarak birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinden birini sergileyen bu özel akşama katkılarından dolayı Genel Başkanımız Sayın Uysal ALTUNDAĞ, Genel Başkan Yardımcımız Yusuf Ziya ODABAŞ, ERDEMİR Genel Müdürü Sayın Niyazi Aşkın PEKER, ERDEMİR Yöneticilerimiz ve tüm katılımcılara şükranlarımızı sunar, bu güzel geleneğin devamını dileriz."

Tmiftar

Tmiftar2

Tmiftar3

Tmiftar4

Tmiftar5

Editör: Haber Merkezi