AK Parti Devrek Belediye Başkan Adayı Özcan Ulupınar; Fatih İlkokulu'nu, Atatürk Ortaokulu'nu ve Hamidiye Anadolu Lisesi'ni ziyaret edip öğretmenlerle buluştu. Öğretmenlerin sorularını ve şikâyetlerini dinleyen Ulupınar ,yapacakları projelerden bahsetti.

Hangi ilde kim Belediye Başkanı oldu? Hangi ilde kim Belediye Başkanı oldu?

Ulupınar, yaptığı açıklamada; "En çok aldığımız şikâyetlerin başında sokak hayvanları sorunu ve trafikteki düzensizlik geliyor. Halkımızın en çok talepte bulunduğu konu ise mahalle kreşleri ve konut sorunu. Hepsini çözeceğiz. 3 etap TOKİ projemiz var. Mahalle kreşleri projemiz var, trafiği düzene sokacağız. Otopark projemiz var, Bastoncular Çarşısını yenileyeceğiz. Sokak hayvanları için barınağımızın kapasitesini artıracağız." dedi. 

"Belediye olarak bizler sadece vatandaşlarımıza hizmet etmiyoruz, okullarımıza da her türlü desteği sağlayacağız" diyen Ulupınar, "Öğretmen masası projemiz var. Karşılaştığımız sorunları öğretmenlerimize de danışarak birlikte çözeceğiz. Çıktığımız bu yolda desteğini bekliyoruz. Hepinize iyi çalışmalar diliyorum" şeklinde konuştu.

Özcan Ulupınar2

Editör: Haber Merkezi