Kdz. Ereğli Belediyespor Kulübü, 2023-2024 sezonunda Turkcell Kadınlar Süper Ligi’nde mücadele edecek olan kadın futbol takımı kadrosuna dahil ettiği 5 oyuncu için tanıtım töreni düzenledi. Kdz. Ereğli Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleştirilen tanıtım törenine, Belediye ve Kulüp Başkanı Halil Posbıyık, As Başkan Muhammet Ali Ateş, Kulüp Mali İşler Sorumlusu Recep Köksal, Kadın Futbol Takımı Sorumlusu Cansu Yılmaz ve futbolcular katıldı.

Kdz. Ereğli Belediyespor, transfer çalışmalarında anlaşma sağladığı Ugandalı oyuncu Sandra Nabweteme (Forvet), Zeynep Gamze Koçer (Forvet), Zeynep Erdoğan (Kaleci), İrem Barut (Stoper/Sağ Bek) ve Funda Aydınalp (Forvet) için tanıtım töreni düzenledi.

POSBIYIK: “BAŞARILI OLACAĞINIZA TÜM KALBİMİZLE İNANIYORUZ”

Tanıtım töreninde konuşan Belediye ve Kulüp Başkanı Halil Posbıyık; “Kadın Futbol Takımımızı, Ereğli halkının gurur duyacağı takım yapmak için çalışıyoruz. Bugün 5 oyuncumuz ile birlikteyiz. Başarılı olacağınıza inanıyoruz. 3. hafta maçı ile Adana’ya gidiyorsunuz. Bu hafta goller atıp, galip geleceğinize tüm kalbimizle inanıyoruz. Herhangi bir eksikliğiniz olduğunda yöneticiler sizi bırakmaz ve benimle ilgili bir şey olduğunda hiç çekinmeden bana gelebilirsiniz. Hepinize başarılar diliyorum“ dedi.

Tanıtım töreni, hatıra fotoğrafıyla sona erdi.

Editör: Haber Merkezi