Posbıyık sevgisi sokaklara sığmadı Posbıyık sevgisi sokaklara sığmadı

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve 31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, ‘Posbıyık Gönüllüleri’nin kullanacağı seçim ofisinin açılışı ve CHP Belediye Meclis Üyesi Aday tanıtımlarının ardından sahadaki seçim çalışmalarına start verdi.

Başkan Posbıyık, beraberinde CHP Zonguldak Milletvekili Eylem Ertuğrul, Ali Kocamanoğlu başkanlığındaki ilçe örgütü ve belediye meclis üyesi adayları Cengiz Güneş, Tasin Tanyıldız, Mert Buğra Özaydın, Çetin Yiğit, Yakup Şekip Okumuşoğlu, Nurullah Özdemir, Murat Gürdal, Murat Yüce, Hüseyin Çakır, Naile Bingöl, Nesimi İlik, Koray İşeri, Kadir Tekin, Yıldıray Arslan, Mehmet Erdinç Sarımsak, Muharrem Sağlam, Gökhan Günay, Batuhan Günce, Yaşare Aydın, Ayhan Deniz, Erkan Mutlu, Bayram Seçen, Gönül Çelik, Ender Uz, Arzu Yazıcı, Mehmet Şükrü Yazganarıkan ile birlikte çarşı esnafını ziyaret etti. Ziyaretlerde Başkan Posbıyık, esnafların ve vatandaşların duyduğu güven ve gösterdikleri iyi niyetlere teşekkür etti.

Kahverengi, Pastel, Lal Kafe, Yaşlılar ve Gençler Evi ile Cam Kafe’de bulunan vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Posbıyık, ‘Posbıyık varsa, çözüm var’ mesajını iletti.

Posbiyik Seçi̇m2

Posbiyik Seçi̇m3

Posbiyik Seçi̇m4

Posbiyik Seçi̇m5

Posbiyik Seçi̇m6

Posbiyik Seçi̇m7

Posbiyik Seçi̇m8

Editör: Haber Merkezi