Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen Sünnet Şöleni kapsamında bu yıl 210 çocuk sünnet ettirilecek. 12 Ağustos Cumartesi günü saat 18:00'de kortej yürüyüşü ile başlayacak şölen öncesinde, çocuklar ve aileleri üstü açık otobüs ile sahil turu gerçekleştirecek.

Amfi Tiyatro’da gerçekleşecek şölende, Mehteran Takımı, Balkan Bando ekibi, sihirbaz gösterileri ve pek çok sürpriz etkinlik yer alırken; şölen sonunda çocuklara bisiklet, saat ve top hediye edilecek.

GELENEKSEL SÜNNET ŞÖLENİ 12 AĞUSTOS’TA

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, göreve ilk geldiği 1994 yılında başlattığı Sünnet Şöleni geleneğini sürdürerek bu yıl da 210 çocuğu sünnet ettiriyor.

İLK KEZ ÜSTÜ AÇIK OTOBÜSLE GEZECEKLER

12 Ağustos Cumartesi günü Amfi Tiyatro’da gerçekleşecek Sünnet Şöleni kapsamında çocuklar ve aileleri, üstü açık otobüs ile sahil turu gerçekleştirecek. Ardından saat 18:00’de İnönü Parkında yer alan Yaşlılar Gençler Evi’nden Amfi Tiyatro’ya kadar bir kortej yürüyüşü gerçekleştirilecek.

EĞLENCEYE DAVETLİSİNİZ

Tahta bacak ve jonklör ekipleri ile çeşitli çizgi film kahramanlarının yer alacağı renkli korteje aynı zamanda Mehteran Takımı ve Balkan Bandosu da eşlik edecek.

Sihirbaz gösterileri, pek çok sürpriz etkinlik ve ikramların yer alacağı şölen sonunda, sünnet ettirilen 210 çocuğa bisiklet, top ve saat hediye edilecek.

sünnet2

               

Editör: Haber Merkezi