Kdz.Ereğli İlçesinde Bugün (9 Kasım Perşembe) Vefat edenler ;

1

Bayat Köyü Sakinlerinden,Merhum İsmail Eyrilmez'in Oğlu,Hasan Ve Baki Eyrilmez'in Babaları Hasan Eyrilmez Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bayat Köyü Merkez Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Bayat Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

2

Işıklı Köyü Nusretli Mahallesi Sakinlerinden,Murat Demir, Soner Demir,Erdemir Personellerinden Yılmaz Demir Ve Aysun Uysal'ın Babaları,Tolga Ve Damla'nın Babaanneleri ,Erdemir Emekli Personellerinden Kasap Raif Demir'in Eşi Altun Demir Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazı Öncesi Nusretli Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

3

Gebe Köyü Sakinlerinden, Hacıkadın Yener'in Babası,Metin Yener'in Kayınpederi, Fikret,Orhan,Ceyhan,Özlem , Öznur Ve Belediyemiz İtfaiye Personellerinden Suat Yener'in Dedeleri, Merhume Nazmiye Çimen'in Eşi, Eski Gebe Köyü Muhtarlarından İlyas Mustafa Çimen Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Gebe Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Gebe Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Editör: Haber Merkezi