2021 yılında Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Emniyet Müdürü olarak göreve başlayan Hasan Ünlü, yaklaşık 2 yıl içinde yaptığı çalışmalarla ilçe halkının büyük takdirini kazandı.
Ankara Beypazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü görevinden Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan ve yaklaşık 2 yıldır ilçede görev yapan Hasan Ünlü, bu süre zarfında birçok başarılı çalışmaya imza attı.
Ünlü; Kdz. Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı, Zonguldak Emniyet Müdürü Fahri Aktaş ve tüm personelin gayretli ve özverili çalışmalarıyla birlikte yaptığı şok uygulama ve denetimlerle uyuşturucu, kumar ve fuhuşa göz açtırmadı. Ayrıca Ereğli'de yaşanan cinayet ve yaralama gibi asayiş olaylarının kısa sürede aydınlatılması konusunda da başarı sağladı.
Ünlü, özellikle gece vatandaşları korkuyla uyandıran ve büyük bir tepkiye neden olan abartı egzoz, yüksek sesle müzik, konvoy ve gürültü gibi konularda da başarılı uygulamalar yaparak Kdz. Ereğli'de huzuru sağladı. Ünlü ve personelinin çalışmaları, ilçede takdirle karşılanıyor.

Editör: Haber Merkezi