AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu ile AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, 7.7 ve 7.6 büyüklüklerindeki depremlerin merkez üssü olan Kahramanmaraş'ta incelemelerde bulundu.

çolakoğlu6

AK Parti Zonguldak ve Kahramanmaraş Koordinatör Milletvekili Ahmet Çolakoğlu ile AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kahramanmaraş'ta depremzedeler ile bir araya geldi.

çolakoğlu2

Milletvekili Çolakoğlu ve AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Yöneticileri, Kahramanmaraş programları kapsamında ilk olarak Kdz. Ereğli'deki hayırseverlerin katkılarıyla oluşturulan ve 10 kişiden oluşan gönüllü ekibin görev yaptığı Kdz. Ereğli Aşevi'ni ziyaret ettiler. Burada depremzedelere verilen yemek hizmeti ve diğer yardımlara ilişkin gönüllü ekipten bilgi alan Çolakoğlu, Bozkurt ve beraberindeki yöneticiler; daha sonra çadır kent ve spor salonlarında kalan depremzedelerle bir araya geldiler. Çocuklara kek, bisküvi ve çikolata ikram ederek bir nebze de olsa yüzlerini güldürmeye çalışan AK Partili yöneticiler, çadır kentte kalan vatandaşların da acil ihtiyaçlarını gidermeye çalıştılar.

çolakoğlu5çolakoğlu4çolakoğlu3

Editör: Haber Merkezi