Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş tarafından Gülüç Belde Mezarlığında Arife Günü nedeniyle şehitler ve beldede vefat edenler için Kur’an-ı Kerim okutulup dua yapıldı. Öğle Namazı sonrasında düzenlenen programda beldedeki camilerde görevli imam hatipler tarafından Kur’an-ı Kerim okunup, dualar yapılırken, katılan vatandaşlara ekmek arası köfte ve ayran ikramında bulunuldu.

DEMİRTAŞ: “HİZMETLERİMİZ MEMNUNİYETLE KARŞILANIYOR” 
Programda vatandaşlara hitap eden Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş, herkesin Kurban Bayramı’nı kutladı.

Başkan Demirtaş konuşmasında şu sözlere yer verdi:

“Kurban Bayramımızın arife gününde Gülüç’te yaşamış ve hayatını kaybetmiş merhum ve merhumelerimiz için program düzenliyoruz. Burada değerli hocalarımız Kur’an-ı Kerim okuyor ve hep birlikte dualar yapıyoruz. Okunan Kur’an-ı Kerim ve yaptığımız dualarımızı Cenab-ı Mevlam kabul eylesin. 
Gülüç Belediyesi olarak çalışmalarımıza aralıksız olarak devam ediyoruz. 
Halkımızın daha mutlu bir şekilde yaşaması için gereken tüm güzellikleri beldemize katmak için yorulmadan ekibimizle birlikte ter döküyoruz. Verdiğimiz emeklerin karşılığını, yaptığımız her yatırımın ardından vatandaşlarımızın memnuniyeti ile birlikte fazlasıyla alıyoruz. 
Hizmetlerimizi belediye meclis üyelerimiz, personelimiz, muhtarlarımız ve sizlerle birlikte yapıyoruz. 
Sizler her düzenlediğimiz programda bizleri yalnız bırakmıyorsunuz. Ben sizlere yapılan hizmetlere her zaman sahip çıktığınız için teşekkür ediyorum. 
Bu vesile ile Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. Vatandaşlarımıza hizmet eden belediye personeline ve bugün de bizi yalnız bırakmayan vatandaşlarımıza teşekkür ederim. 
Tüm Gülüç halkının Kurban Bayramı mübarek olsun.”

gülüç4gülüç3gülüç2