İş insanı Ergün Ece'nin baba acısı İş insanı Ergün Ece'nin baba acısı

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan; Gaziantep, Hatay, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Şanlıurfa, Adıyaman ve Malatya’da büyük yıkıma yol açan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerde hayatını kaybeden Karadeniz Ereğlili 6 vatandaşın cenazesi bugün öğle namazına müteakip Bozhane Camii'nde kılınan cenaze namazlarının ardından toprağa verildi.

ereğli cenaze2

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde meydana gelen ve 10 şehirde yıkıma neden olan depremde hayatlarını kaybeden Karadeniz Ereğlili Volkan, Sevda, Derin, Beren Su ve Hüseyin Mehmet Selçuk ile Buse İnce için bugün Bozhane Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.

Cenaze törenine; Kdz. Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Kdz. Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Akın Çetin, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, MHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, siyasi parti ve STK temsilcileri, hayatını kaybedenlerin yakınları, sevenleri ve yüzlerce vatandaş katıldı.

ereğli cenaze3

Cenazeleri aynı tabutta bulunan anne Sevda Selçuk ve 2,5 yaşındaki oğlu Hüseyin Mehmet Selçuk ile diğer merhum ve merhumelerin cenaze namazlarını Kdz. Ereğli İlçe Müftüsü Sabri Kütükçü kıldırdı.

Alınan helallik, kılınan cenaze namazları ve yapılan duaların ardından Selçuk Ailesi Belen Yeni Şehir Mezarlığında, Buse İnce ise Şehir Mezarlığında toprağa verildi.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, merhum ve merhumelere Allah'tan rahmet; kederli aileleri ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

ereğli cenaze4