Sahil Park'ta yenileme çalışmaları başladı Sahil Park'ta yenileme çalışmaları başladı

Ensar Vakfı Çaycuma Şubesi'nin yapılan Olağan Genel Kurulunda, Adem İnam güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Tek liste halinde yapılan olağan kongrede, mevcut başkan Adem İnam üyelerin desteğini alarak dördüncü dönem tekrar başkan seçildi.

"Ensar Vakfı Türkiye'de 1979 yılında kurulan köklü bir vakıftır" diyen Başkan Adem İnam, sözlerini şöyle sürdürdü;

"2016 yılında Kurucu Şube Başkanımız Av. Vedat Emeksiz’in kadrosunda Genç Ensar Başkanı olarak Ensar Vakfı ile tanıştım. Şube Başkanımız Sayın Av. Vedat Emeksiz, iş yoğunluğundan dolayı şube başkanlığı bayrağını bizlere emanet etmiş olup, bizde elimizden geldiğince yönetim kurulumuz ile birlikte bayrağı daha çok göklere çıkartarak görevimize devam ediyoruz.

Ensar Vakfı; ülkemiz insanın manevi, ilmi, fikri ve ahlaki yönden gelişmesine katkı sağlamak gayesiyle kurulduğu 1979 yılından beri hizmetlerini sürdüren bir vakıftır. Ensar Vakfı’nın Çaycuma Şubesi olağan kongresini yaparak yönetim kurulumuzun teveccühü ile dördüncü kez Şube Başkanı olarak seçildik. Öncelikle yönetim kurulu arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Bu dönem aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza da hayırlı olsun, Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin. Ensar Vakfı Çaycuma Şubesi yine Çaycuma'ya hizmet etmeye devam edecektir. Kongremiz ilçemize ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun."

Başkan Adem İnam, Ensar Vakfı Çaycuma Şube Başkanlığının yanı sıra Eğitime Destek Platformu İlçe Koordinatörlüğü, Milli İrade Platformu İlçe Başkanı ve Oy Platformu İlçe Başkanlığı görevlerini de sürdürüyor.

Editör: Haber Merkezi