Kdz. Ereğli Belediyespor ile Akınspor ‘Dostluk’ maçında karşı karşıya geldi.  İki takım futbolcu ve teknik ekibi sahaya “GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYEM, Ülkemizde Depremde Hayatını Kaybeden Vatandaşlarımıza Allah’tan Rahmet,  Yaralılara Acil Şifalar Dileriz” pankartı ile çıktı.

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 5. Grup’ta mücadele eden Kdz. Ereğli Belediyespor ile Süper Amatör Lig’de mücadele eden Akınspor, ‘Dostluk’ maçında karşı karşıya geldi. 

İki takım futbolcu ve teknik heyetleri sahaya “GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYEM Ülkemizde Depremde Hayatını Kaybeden Vatandaşlarımıza Allah’tan Rahmet,  Yaralılara Acil Şifalar Dileriz” pankartı ile çıktı.

Maçı Kdz. Ereğli Belediye ve Belediyespor Kulüp Başkanı Halil Posbıyık, Akınspor Kulüp Başkanı Akın Katı, Kdz. Ereğli Belediyespor 2. Başkanı Halil Bozkuş, Meclis Üyeleri, Belediyespor Yönetim Kurulu ile birlikte takip etti.

Maç öncesi depremde yaşamını yitiren vatandaşlarımız için saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı söylendi.

Ereğli Belediyespor’un 3-2 üstünlüğü ile biten maçta, Ereğli Belediyespor’un gollerini Hakan Çorlak(2) ve Uğur Gezer kaydederken; Akınspor’un gollerini ise Emirhan Saltabaş ve Gökhan Kuloğlu kaydetti.

Editör: Haber Merkezi