Türk Metal Sendikası ile Kdz. Ereğli'de kurulu Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) adına Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası arasında imzalanan 29. Dönem Toplu İş Sözleşmesi'nin anlaşma ile sonuçlanmasının ardından, Erdemir'de çalışan Türk Metal Sendikasına üye işçilerin Sendikaya teşekkür ziyaretleri sürüyor.

türk metal2

Erdemir Çelikhane Vinç Bakım, 2. Sıcak Haddehane Elektrik Bakım, Sinter 1. Soğuk Haddehane Mekanik Bakım ve Sinter Bakım, Sinter İşletme ve Demir Üretim Otomosyon çalışanları Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şubesini ziyaret ederek, Genel Başkan Pevrul Kavlak ile Şube Başkanı Yakup Yılmaz ve Şube Yöneticilerine sözleşme kapsamında elde edilen kazanımlardan dolayı teşekkür ettiler.

türk metal3

Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şube Başkanı Yakup Yılmaz, ziyarette yaptığı konuşmada, "Türk Metal çatısı altında Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak başta olmak üzere; çeliği nakış gibi işleyen, demire can veren değerli Erdemir  emekçisi kardeşlerimize teşekkür ediyor, imzalanan sözleşmenin Teşkilatımıza ve Erdemir camiamıza hayırlı olmasını diliyoruz" dedi.

türk metal4

Editör: Haber Merkezi