Karadeniz Ereğli'de kurulu Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. ile Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubesi birlikte iftar programı düzenledi.

Büyük Anadolu Ereğli Hotel'de gerçekleştirilen iftar programına; Erdemir İnsan Kaynakları Direktörü Atilla Yelboğa, Endüstri İlişkiler Müdürü Kerem Çelebi ve Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Altan Kalfa'nın yanı sıra Sendika Yöneticileri, Erdemir çalışanları ve Türk Metal Sendikası üyeleri katıldı.

İftar programına ilişkin Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubesi'nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şöyle denildi: 

"Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şubesi ve ERDEMİR’in birlikte düzenlediği iftar yemeklerinin ilkine, Şube Başkanımız Sayın Altan KALFA, Yönetim Kurulumuz, Baş Temsilcimiz ve Ünite Temsilcilerimizle birlikte katılarak Genel Başkanımız Sn. Uysal ALTUNDAĞ ve Genel Başkan Yardımcımız Sn. Yusuf Ziya ODABAŞ’ın selamlarını ilettik.

Büyük Anadolu Ereğli Otelimizde düzenlenen iftar programında bizlerle birlikte olan; Erdemir İnsan Kaynakları Direktörü Sn. Atilla YELBOĞA, Endüstri İlişkiler Müdürü Sn. M. Kerem ÇELEBİ, Erdemir çalışanları ve Üyelerimize teşekkür ederiz.

Erdemir ve sendikamızın birlikte düzenlediği bu iftar programı, sadece geleneksel bir buluşma değil, aynı zamanda bir dayanışma ruhu ve topluluk bilincinin güçlü bir göstergesi olduğu gibi, Ereğli'nin sadece sanayi gücüyle değil, aynı zamanda insanıyla, kültürüyle ve toplumsal değerleriyle de ne kadar zengin olduğunun kanıtıdır."

Doğru Yüz Temizleme Jeli Kullanımı: Cilt Tipinize Uygun Adımlar Doğru Yüz Temizleme Jeli Kullanımı: Cilt Tipinize Uygun Adımlar

Iftar3-1

Iftar5-1

Iftar4

Iftar6-1

Editör: Haber Merkezi