Kdz. Ereğli Belediyespor ile Sakarya Aziziye Gençlik Spor Kulübü, ‘Dostluk’ maçında karşı karşıya geldi. İki takım futbolcu ve teknik ekibi, sahaya “GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYEM, Ülkemizde Depremde Hayatını Kaybeden Vatandaşlarımıza Allah’tan Rahmet, Yaralılara Acil Şifalar Dileriz” pankartı ile çıktı. 

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 5. Grup’ta mücadele eden Kdz. Ereğli Belediyespor ile Süper Amatör Lig’de mücadele eden Sakarya Aziziye Gençlik Spor Kulübü, hazırlık maçında karşı karşıya geldi.  

İki takım futbolcu ve teknik heyetleri, sahaya “GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYEM, Ülkemizde Depremde Hayatını Kaybeden Vatandaşlarımıza Allah’tan Rahmet, Yaralılara Acil Şifalar Dileriz” pankartı ile çıktı.

Maçı Kdz. Ereğli Belediye ve Belediyespor Kulüp Başkanı Halil Posbıyık; Kdz. Ereğli Belediyespor 2. Başkanı Halil Bozkuş, Meclis Üyeleri ve Belediyespor Yönetim Kurulu ile birlikte takip etti. 

Maç öncesi depremde yaşamını yitiren vatandaşlarımız için saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı söylendi.

Kdz. Ereğli Belediyespor’un 6-1 üstünlüğü ile biten maçta Ereğli Belediyespor’un gollerini Hakan Çorlak, Ertuğrul Yalman (2), Hakan Salgırboyu, Recep Akkemik ve Eren Evin kaydetti.

Editör: Haber Merkezi