AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Saffet Bozkurt, Ereğli-Devrek karayolunda devam eden çalışmaları yerinde inceledi.
Kastamonu 15. Bölge Karayolları Bölge Müdürü Yüksel Oğuzhan, Bölge Şefliği Personelinin yanı sıra AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı İbrahim Sezer'in de yer aldığı ziyarette, güzergah boyunca yapılan çalışmalar tek tek incelendi.
Bozkurt, Ereğli-Devrek karayolunun pek çok noktasında çalışmaların sürdüğünü belirterek, "İstinat duvarlarının yapımı, bağlantı yolları, güzergah genişletme çalışmaları gibi pek çok noktada iş makinelerinin yoğun bir şekilde çalıştığını görüyoruz. Kış ayından çıktık, doğal olarak çalışmalarda hava şartları nedeniyle yavaşlama vardı. Havaların da çalışmalar için müsait olması nedeniyle ekipler hızını arttırdı. İnşallah kısa sürede bu yol güzergahında eksiklikler tamamlanacak ve belirtilen program doğrultusunda ulaşıma açılacak. Bölgemize hayırlı uğurlu olsun" dedi.
Enerji nakil hatlarının yeni yerlerine taşınması noktasında ekipler faaliyetlerine devam ederken, Kastamonu 15. Bölge Karayolları Bölge Müdürü Yüksel Oğuzhan da Bozkurt'a güzergahın son durumuna ve planlamalara ilişkin bilgiler aktardı.
Çaylıoğlu bölgesinde de Bölge Müdürlüğü ekipleriyle incelemede bulunan Bozkurt ve beraberindekiler, muhtarların taleplerini de bizzat aktardılar.
Programda Çaylıoğlu bölgesindeki muhtarlar, İl Genel Meclis Üyeleri Hüseyin Engin, Rıfkı Gültekin, AK Parti 28. Dönem Zonguldak Milletvekili aday adayı Mustafa Kemal Bektaş da katıldı.

inceleme2

inceleme3

inceleme4

Editör: Haber Merkezi