Zonguldak'ın Alaplı İlçesinde gazeteci Mehmet Öztürk (65), geçirdiği kalp krizi ve akabinde artan sağlık sorunları nedeniyle yaklaşık 5 gündür tedavi gördüğü Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde hayatını kaybetti.

Gazeteci Mehmet Öztürk, yapılan anjiyoya esnasında beynine kan pıhtısı atması sebebiyle yoğun bakımda tedavi görüyordu.

Öztürk'ün vefatı, başta ailesi ve yakınları olmak üzere basın camiası ve sevenlerini üzüntüye boğdu. Merhum Öztürk için Kdz. Ereğli Bozhane Camii'nde, öğle namazını müteakip cenaze töreni düzenlendi. Törene; Öztürk ailesi ve yakınlarının yanı sıra Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, gazeteciler, sivil toplum kuruluşlarının ve siyasi partilerin temsilcileri ile vatandaşlar katıldı. Merhum Mehmet Öztürk’ün cenazesi daha sonra Alaplı’daki gazetesinin önüne götürüldü. Burada yapılan duanın ardından merhum Öztürk, Yeni Doğanlar köyünde toprağa verildi.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak; merhum Mehmet Öztürk'e Allah'tan rahmet, kederli ailesi ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Mavi Bayraklı plajlarda sezon açıldı Mavi Bayraklı plajlarda sezon açıldı

Editör: Haber Merkezi