Etil alkol ile yakalandı, bahanesi 'yılbaşına hazırlık' oldu Etil alkol ile yakalandı, bahanesi 'yılbaşına hazırlık' oldu

Zonguldak'ta polis ekipleri, Kdz. Ereğli ilçesinde düzenlediği operasyonda 4 şüpheliyi gözaltına aldı. Bir şüpheli, uyuşturucu madde ticareti suçlamasıyla tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre; Zonguldak Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Kdz. Ereğli ilçesinde operasyon gerçekleştirildi. Narkotik Suçlarla Mücadele Kdz. Ereğli Büro Amirliği ve Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından B.B., S.S., B.T. ve M.Ö. isimli dört şüpheli yakalandı. Yapılan operasyon neticesinde; ölümcül etkiye sahip 38,2 gram uyuşturucu madde, 119 adet uyuşturucu etkiye sahip hap, 1 adet hassas terazi, 1 adet uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi. B.B., S.S. ve B.T. isimli şüphelilere "kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde bulundurmak" suçundan işlem yapılırken, M.Ö. isimli şüpheli "uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapmak" suçundan Kdz. Ereğli Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi. Şüpheli, nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.