KDZ. EREĞLİ'DE VEFAT EDENLER:

1- Çaylıoğlu Hasbeyler Köyü Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Uludağ’ın Eşi; Zerrin, Nesrin, Ayşe, Emine, Hava, Hatice, Ümran, Songül Ve Erdemir Çelikhane Müdürlüğünden Emekli Ramazan Uludağ’ın Anneleri; Fekme Uludağ’ın Kayınvalidesi Hava ULUDAĞ Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Çaylıoğlu Hasbeyler Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

2- Ormanlı Eşrafından ; Merhum Emin Yıldım Ve Merhume Ayşe Yıldırım’ın Kızları; Merhum Baki Aksoy’un Eşi; Gökhan Aksoy’un Annesi Yaşare AKSOY Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip  Ormanlı Merkez Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Ormanlı Türbe Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

3- Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Hamdiye Seviç’in Eşi;Nur Seviç,Nurgül Seviç,Atilla Seviç Ve Timur Seviç’in Babaları; Gözde,Hasan,Bera, Miraç,  Ayberk Ve Çınar’ın Dedeleri ;Hüseyin Seviç’in Ağabeyi; Mehmet Kapusuz’un Kayınpederi; Mustafa Sabri Şirin’in Enişteleri;  Muzaffer Akgün’ün Dünürü; Eski Kırmacı Mahalle Muhtarı Lütfi SEVİÇ Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün   Öğle Namazına Müteakip Kırmacı Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kırmacı Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet; kederli aileleri ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Editör: Haber Merkezi