KDZ. EREĞLİ'DE VEFAT EDENLER:

1- Esenler Köyü Sakinlerinden; Nazmiye Çakır’ın Eşi; Birol, Erol, Girol, Fatma ve Ayşe Çakır’ın Babaları, Pazaryeri Esnaflarından İsmail, İsmet ve İbrahim Çakır’ınamcaları Durmuş ÇAKIR vefat etti

Merhumun Cenazesi Bugün Gülüç Erdemyuva'daki Evinin Önünde Helallik Alındıktan Sonra Öğle Namazına Müteakip Esenler Köyü Mezarlığında toprağa verilecek.

2- Bozhane Eşrafından; Balı Mahallesinden Merhum Mehmet Aydın ve Merhume Ayşe Aydın’ın Oğulları;  Coşkun, Günay, Tuncay  ve Oya Aydın’ın Babaları; Asiye, Zekiye, Hatice, Altun, İsmail ve Sabri Aydın’ın Ağabeyleri; TTK'dan Emekli  Mustafa AYDIN vefat etti.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Balı Mahallesi Mezarlığında toprağa verilecek.

3- Ereğli Esnaflarından Merhum Tenekeci Mustafa Kocatürk’ün Eşi; Merhum İsmail Kocatürk, Ereğli Esnaflarından Hakkı Kocatürk ve Recep Kocatürk’ün Anneleri; Yaşariye Kocatürk, Selma Kocatürk ve Filiz Kocatürk’ün Kayınvalideleri, Berat, Beytullah, Elif, Nurşen, Beril ve Berranın Babaanneleri Havva KOCATÜRK vefat etti.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Safa Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Sarıkokmaz Mahallesi Aile Mezarlığında toprağa verilecek.  

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet; kederli aileleri ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Editör: Haber Merkezi