KDZ. EREĞLİ'DE VEFAT EDENLER:

1- Kepez Mahallesi Salkinlerinden; Havva Mağul’un Eşi; Emre Mağul ve Ebru Mağul’un Babaları; Ormanlı Beldesinde Görev Yapan Diş Teknisyeni Hacı Bayram MAĞUL vefat etti.

Merhumun Cenazesi Bugün   Cuma Namazına Müteakip Kepez Tepe Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Belen Yeni Şehir  Mezarlığında toprağa Verilecek.   

2- Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Çetin Özdemir’in Eşi; Ahmet Ümit Özdemir, Gülsüm Gür ve Gülay Akyüz’ün Anneleri; Erdemir'den Emekli Murat Gür ve Eski Halk Otobüsleri Başkanı Murat Akyüz’ün Kayınvalideleri Havva ÖZDEMİR vefat Eetti.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip  Kırmacı Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kırmacı Mezarlığında toprağa Verilecek.

3- Pınarcık Köyü Yaslar Mahallesi  Sakinlerinden; Volkan, Berkan, Erkan ve Alev Türkoğlu’nun Babaları; Almanya'dan Emekli Yusuf TÜRKOĞLU vefat etti.

Merhumun Cenazesi Bugün Cuma  Namazına müteakip Pınarcık Köyü Yaslar Mahallesi Mezarlığında toprağa verilecek.

4- Kaymaklar Köyü Eşrafından; Merhum Asim Yiğitoğlu’nun Eşi; Aydın, Mehmet ve İsmail Yiğitoğlu’nun Yengeleri; Alaplı Tepeköy Muhtarı Turan Özmen, Nihat Özmen, Cevat Özmen ve  Cavit Özmen'in  Kardeşleri; Ceren Yiğitoğlu’nun Annesi Gülten YİĞİTOĞLU vefat etti.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Kaymaklar Köyü Mezarlığında toprağa verilecek.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet; kederli aileleri ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Editör: Haber Merkezi