KDZ. EREĞLİ'DE VEFAT EDENLER:

1- Merhume Penbe Koca ve Merhum Kibar Koca’nın kızları, Merhum İbrahim Onaylı’nın eşi, Nurşen Ekren, Bülent Onaylı, Sedat Onaylı ve Nilgün Onaylı’nın anneleri, Sevgi Onaylı ve Şafak Onaylı’nın Kayınvalideleri Hatice Onaylı vefatetti.

Başkan Posbıyık, tüm çocukları davet etti Başkan Posbıyık, tüm çocukları davet etti

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecek.

2- Merhume Bahriye Gül’ün eşi, Erdal Sarı, Yusuf Sarı, Yaşariye Topaloğlu ve Şahinde Gül’ün babaları Hasan Sarı vefat etti.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Kozlu Çamköy Harmankaya Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecek.

3- Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Sevim Yıldırım’ın Eşi, Nevin, Şirin, Safiye, Nigar ve Fatih Yıldırım’ın Babaları Ali Yıldırım vefat etti.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Elmatepe Yarma Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Abdi Köyü Gülyalı Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecek.

4- Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Merhum Ali Er’in eşi, Nuray Yılmaz Kaya ile Tülay Balcı’nın anneleri, Selahattin Balcı ve Necmettin Yılmaz Kaya’nın kayınvalideleri, Asena, Özgür, Koray ve Ali’nin anneanneleri Naciye Er vefat etti.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecek.

5- Kdz. Ereğli Esnaflarından Merhum Kenan Pestilci’nin Yeğeni Mehmet Pestilci vefat etti.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Ali Molla Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecek.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, kederli aileleri ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Editör: Haber Merkezi