KDZ. EREĞLİ'DE VEFAT EDENLER:

1- Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Hanife  Ve Merhum Mustafa Kaya’nın Oğulları; Şengül Kaya’nın Eşi; Anıl Kaya’nın Babası; Mahir Aras Kaya’nın Dedesi; Satı Cöbek, Recep, Müzeyyen, Hava Ve Güler Kaya’nın Kardeşleri; Şennur Çapar’ın Eniştesi; Şevki Çapar’ın Bacanağı; Erkan Kaya Ve Elif Doğan’ın Amcaları; Utkucan Cöbek, Tuğba Cöbek, Tuğçe Çınar, Nurgül Uzun Ve Nurettin Çakmak’ın Dayıları; Ozan Çapar, Gönül Çapar, Berkecan Çapar Ve Bartu Çapar’ın Enişteleri Mustafa KAYA Vefat Etti.

Merhumun Cenazesi Yarın Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecek.

2- Bağlık Mahallesi Hacı Abdurrahman Sokak Sakinlerinden; Kızılcapınar Aylar Mahallesi Nüfusuna Kayıtlı;  Hüseyin Ayhan’ın Ağabeyi; Şaziye Ayhan’ın Eşi; Mehmet Ayhan, Fadime Kekeç Ve Leyla Aydın’ın Babaları; Hüseyin Kekeç Ve Yüksel Aydın’ın Kayınpederleri; Mehmet Burak Kekeç, Barış Hasan, Cem Ve İrem Ayhan İle Tugay Ve Ubeyd Aydın’ın Dedeleri; Almanyalı Hacı Hasan AYHAN Vefat Etti.

Merhumun Cenazesi  Bugün Öğle Namazına Müteakip Kızılcapınar Aylar Mahallesi Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Aylar Mezarlığında Toprağa Verilecek.

Yazıcıoğlu, seçmenlere böyle teşekkür etti Yazıcıoğlu, seçmenlere böyle teşekkür etti

3- Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Nevzat Erdem’in Eşi; Seda Koşma Ve Selda Sevinç’in Anneleri; Tuana Sude Koşma, Buse Cemre Koşma Ve Arman Deniz Sevinç’in Anneanneleri; Kadir Koşma Ve Kenan Sevinç'in Kayınvalideleri; Reyhan Sürsal’in Kızkardeşi; Ahmet Kara, Burhan Kara Ve Hatice Çakır’ın Ablaları Perihan ERDEM Vefat Etti.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet; kederli aileleri ile yakınlarına başssağlığı ve sabır diliyoruz.