KDZ. EREĞLİ'DE VEFAT EDENLER:

1- Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden; Almanyalı Murat Köksal’ın Eşi; Sevgi, Semra,Necla Ve Fuat Köksal’ın Anneleri; Erol Şeker Ve Sadi Berberoğlu’nun Kayınvalideleri; Begüm , Dilara, Gözde, Sedef Ve Dinçer’in Büyükanneleri; Yaşar, İsmail, İhsan, Cabbar, Hüseyin ,Ayla Ve Leyla Şenel’in Kardeşleri Aynur KÖKSAL Vefat Etti.

Merhumenin Cenazesi Bugün Saat 12:00 ‘De Kirmanlı Mah. Rüzgarlı Sokaktaki Evinin Önünde Helallik Alındıktan Sonra Öğle Namazına Müteakip Ortacami Orhangazi Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Korubaşı Aile Mezarlığında Toprağa Verilecek.

2- Gümüşhane Eşrafından Hacı Veli Sağır Ve Hava Sağır’ın Oğulları; Mehmet Sağır ,Bayram Sağır,Hacer Canlı Ve Selvi Erik ‘İn Kardeşleri Yusuf SAĞIR Vefat Etti.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Doruk Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Doruk Mezarlığında Toprağa Verilecek.

Cumhur İttifakı, Kdz. Ereğli'de yürüyüş düzenledi Cumhur İttifakı, Kdz. Ereğli'de yürüyüş düzenledi

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet; kederli aileleri ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.