Kdz. Ereğli’deki Oda ve Dernek Başkanları, Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın çağrısıyla Başkanlık makamında bir araya geldi.

Astsubay adayları yemin etti Astsubay adayları yemin etti

Toplantıya; Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Tasin Tanyıldız, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Kdz. Ereğli Şube Başkanı Kemal Gülbay, Deniz Ticaret Odası Başkanı Oğuz Ünlüer, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek, Ziraat Odası Başkanı Zafer Yalman, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Yardımcısı Zafer Hüseyin Durmaz, Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç, Baro Başkanı Nilay Öztürk, Harp Malulü, Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Mehmet Öztürk, Muharip Gaziler Derneği Başkanı Temel Şahin, Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak Erel, Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği Başkanı Doğan Gönüllü, Batı Karadeniz İnternet Gazetecileri ve Yazarları Cemiyeti Başkanı Sina Çıladır, Tarih Doğa ve Kültürünü Yaşatma Derneği Başkanı Aydın Erol, Yöresel Dernekler Genel Başkanı Cengiz Yılmaz, Alevi Kültür Dernekleri Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Mehmet Taştan ve Kdz. Ereğli Lisesi Mezunlar Derneği Yöneticisi Hediye Şen katıldı.

Toplantıyı sosyal medya hesaplarından paylaşan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, katılımcılarla Kdz. Ereğli’yi ilgilendiren önemli konuları görüştüklerini ifade ederek; “Ereğlimiz ve geleceğimiz için birlikte çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

Toplantıların önümüzdeki günlerde ilçedeki tüm Siyasi Partilerin, Odaların, Kooperatiflerin, Sendikaların, Sivil Toplum Kuruluşlarının ve kanaat önderlerinin katılımlarıyla sürdürülmesi bekleniyor.

toplantı2