Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Neriman Posbıyık; Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, CHP Alaplı İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, Gümeli Belediye Başkanı Ahmet Saydam, CHP Gümeli Belde Başkanı Mehmet Ateş ve CHP Kandilli Belde Başkanı Fikri Görmüş’ü ziyaret etti. ‘İnsanlarımız artık azarlanmaktan, hakaretten, aşağılanmaktan kurtulacak. 15 Mayıs sabahı Türkiye huzura kavuşacak’ diyen Neriman Posbıyık; “2011 yılında yarım kalan hikâyemizi bu seçimde CHP bayrağını en yükseğe taşıyarak taçlandıracağız” dedi.

nposbıyık2

Cumhuriyet Halk Partisi’nden 28. Dönem Zonguldak Milletvekili Aday Adayı olan Neriman Posbıyık; il, ilçe ve belde ziyaretlerini Alaplı, Gümeli ve Kandilli’de sürdürdü.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, CHP Alaplı İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, Gümeli Belediye Başkanı Ahmet Saydam, CHP Gümeli Belde Başkanı Mehmet Ateş ve CHP Kandilli Belde Başkanı Fikri Görmüş’ü ziyaret eden Neriman Posbıyık; seçim sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin ve Gümeli Belediye Başkanı Ahmet Saydam, Neriman Posbıyık’a başarı dileklerini ilettiler. Alaplı İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, Gümeli Belde Başkanı Mehmet Ateş ve Kandilli Belde Başkanı Fikri Görmüş, Neriman Posbıyık’a ziyaretleri için teşekkür etti, seçimde birlikte çalışacaklarını ve bölgede toplantılar yapacaklarını bildirdiler.

nposbıyık3

“TÜRKİYE 15 MAYIS SABAHI HUZURA KAVUŞACAK”

Ziyaretlerde, yapılacak çalışmalar ve Zonguldak gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Neriman Posbıyık, şunları söyledi:

“İnsanlarımız artık azarlanmaktan, hakaretten, aşağılanmaktan kurtulacak. 15 Mayıs sabahı Türkiye huzura kavuşacak. Bize düşen el ele vererek hep birlikte CHP’nin ve Millet İttifakı’nın, özellikle de Cumhurbaşkanı Adayımız Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun oylarını artırmak için gece gündüz çalışmak. Ereğli ve Alaplı’da 2011 yılında aday olduğumda en yüksek oy oranına ulaşmıştık. Şimdi 2011 yılında yarım kalan hikâyemizi bu seçimde CHP bayrağını en yükseğe taşıyarak taçlandıracağız” dedi.

nposbıyık5

nposbıyık4

nposbıyık6

Editör: Haber Merkezi