Bartın’da cadde ortasında arkadaşı Tanju N. ile kavga eden Osman Soner A., olaya müdahale ederek ayıran polis memuru H.F.Ö.’ye yumruk attı. Bu duruma tepki gösteren vatandaşların tekme ve yumruk darbeleriyle saldırdığı Osman Soner A.’yı, yumruk attığı polis ve meslektaşları kurtardı. 

Olay, merkeze bağlı Kırtepe Mahallesi Hükümet Caddesi’nde meydana geldi. Arkadaş oldukları öğrenilen Tanju N. ve Osman Soner A., mağazaların bulunduğu cadde üzerinde tekme ve yumruk ile birbirlerine saldırdı. Vatandaşların yoğun olduğu bir saatte cadde üzerinde bulunan iki polis memuru, kavgaya müdahale ederek tarafları güçlükle ayırdı. Bu sırada Osman Soner A., kavgayı ayıran polis memurlarından H.F.Ö.’nin suratına yumruk attı. Çevrede toplanan vatandaşlar, polise yumruk atan Osman Soner A.’ya tekme ve yumruk darbeleriyle saldırdı. Vatandaşlar tarafından adeta linç edilmek istenen şüpheliyi ise yine yumruk attığı polis memuru ile meslektaşları öfkeli kalabalığın elinden kurtardı.

Yük asansörü düştü: İngilizce öğretmeni öldü! Yük asansörü düştü: İngilizce öğretmeni öldü!

Gözaltına alınan Osman Soner A., çıkarıldığı Sulh Ceza Hakimliğince adli kontrol şartı ve ev hapsi verilerek serbest bırakıldı.