AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan adayı İbrahim Sezer, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Sezer, esnaftan destek isterken; esnaf da taleplerini bildiriyor. 

CHP'li üye, AK Partili üyeyi Başkan yaptı! CHP'li üye, AK Partili üyeyi Başkan yaptı!

Ziyaretlerinde kendisini ilgiyle karşılayan vatandaşlara teşekkürlerini sunan Sezer, seçimden seçime gelen bir başkan olmayacağını ifade etti. Başkan adayı Sezer, buluştuğu vatandaşlarla gerek çay içerek gerek simit yiyerek onların derdini dinleyerek halktan birisi olduğunu belirtiyor. 

Sezer, halk ile buluşmasında; "Beklenen, özlenen, istenilen hizmeti getirmeye geleceğiz. Özellikle halk pazarlarında zor şartlarda satış yapmaya çalışan esnafımızı düşünerek, burayı daha modern ve çağdaş bir alışveriş merkezi haline getirmek şart oldu. Böylece hem esnafımızın hem de vatandaşlarımızın yüzü gülecek. Doğru işler doğru zamanda yapılınca ancak kıymete biner. Biz doğru adresteyiz, birlikte daha güzel ve yaşanabilir bir şehir için çalışmaya devam edeceğiz" dedi. 

Öte yandan, Sezer’e tam destek veren AK Parti Milletvekili Saffet Bozkurt, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Muhammet Mücahit Andiç ve Yönetim kurulu üyeleri yalnız bırakmıyor.

Kendilerini en samimi duygularla karşılayan vatandaşlara teşekkür eden Sezer, seçimi kazandıktan sonra da ziyaretlerini daha cok sıklaştıracağının sözünü verdi.

Sezer2-1

Sezer3-1

Editör: Haber Merkezi