Mazbatasını alır almaz müfettiş talep etti Mazbatasını alır almaz müfettiş talep etti

AK Parti Karadeniz Ereğli Belediye Başkan adayı İbrahim Sezer, AK Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt ile birlikte bugün esnaf ziyaretine başladı.

10 Şubat tarihinde Zonguldak'ta miting düzenleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın adaylığını açıkladığı Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı İbrahim Sezer; güçlü Belediye Meclis Üyesi ekibi ile birlikte kampanya startını vereceğini belirterek, geniş katılımlı aday tanıtım toplantısı sonrası tüm partililerle birlikte ev ev, sokak sokak, mahalle mahalle vatandaşlarla bir arada olacağını söyledi.

AK Parti Belediye Başkan Adayı İbrahim Sezer, "Ereğli'nin kaybedecek bir 5 yılı yok. Hemşerilerim bunun farkında. Bizde şehrin tüm paydaşları ile birlikte ortak akılla bu şehri yönetmeye hazırız.

İnşallah 31 Mart sonrası Kdz. Ereğli hemşerilerimizin verdiği destek ile kazanacağımız seçim sonrası hiç vakit kaybetmeden çalışmalarımıza başlayacağız. Kdz. Ereğli Belediyesi'ni yönetecek güçlü meclis kadrosunu seçmenlerimiz ile paylaştıktan sonra, iktidar gücü ile Ereğli'mizde sadece kataloglarda kalmayacak, gerçekten yapılabilir projelerimizi halkımızın beğenisine sunacağız. Değerli Hemşerilerimiz bizi izlemeye devam etsin." dedi.

Sever2

Sever5

Sever4

Sever3

Editör: Haber Merkezi