AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan adayı İbrahim Sezer; Kepez Pazarı, Sosyete Pazarı ve Çınaraltı'nda bulunan esnafı, taksi duraklarını hafta sonu ziyaret etti. Ayrıca Ereğli Devlet Hastanesi'ndeki hastalarıda unutmayan Sezer, ziyaretinde hasta ve yakınlarının sorunlarını dinledi ve acil şifalar diledi.

İbrahim Sezer'in gezileri sonrası tesbitleri ve teşekkür mesajı şu şekilde;

"Çok kıymetli Kdz. Ereğli halkımızla bir araya gelerek; Devlet Hastahanesi, pazar yerleri, taksi durakları ve bozhane mevkindeki ziyaretlerimize bizleri kabul ettikleri için kendilerine tekrardan sözlerimizi hatırlatarak şükranlarımızı sunuyoruz.

Bölge halkıyla yapmış olduğumuz istişareler neticesinde, Ereğli’mizin kaybedecek bir 5 yılı daha olmadığını halkımızdan duymak, bizleri seçim çalışmalarımızda etkili bir şekilde teşvik ediyor. Bunun bilincinde hareket ediyoruz ve bölge halkımız bu konuda müsterih olsunlar.

Ereğli’li vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz yenilik sözü, seçim çalışmalarımızda bizlere motive kaynağı olmaktadır. Daima birlik ve beraberlik içinde bölgemizin tüm sorunlarını el ele, gönül gönüle çözeceğiz. Bir kez daha kendilerine bizleri samimi ve içten karşıladıkları için teşekkür ediyoruz."

Sezer4

Sezer3

Posbıyık sevgisi sokaklara sığmadı Posbıyık sevgisi sokaklara sığmadı

Sezer5

Sezer7

Sezer2

Sezer6

Editör: Haber Merkezi