Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde hizmet veren Yazıcıoğlu Şirketler Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkan Vekili İrfan Yazıcıoğlu, ilçede hizmet veren esnaf ve iş insanları ile sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerini sürdürüyor.

İş insanı İrfan Yazıcıoğlu, bugün sırasıyla Açık Çarşı mağazasının sahibi İrfan Kılıç'ı, Yeni Mahalle Gençlik ve Spor Kulübü yöneticileri Mustafa ve Mehmet Karadeniz'i, Kemerliler Derneği Başkanı Temel Akman ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Gökkuşağı Home Desıgn firmasının sahibi Leyla Pirinç'i ve Çukurova Kebap-Ciğer Salonu sahibi Mansur Anıl Seydel'i ziyaret etti. Yazıcıoğlu, Vergi Haftası dolayısıyla Kdz. Ereğli Vergi Dairesi Müdürü Cemal Delibaş'ı da ziyaret ederek, Vergi Haftasını kutladı.

Yazıcıoğlu'nun ziyaretlerinde genel ve yerel ekonomik ile siyasi gelişmeler üzerine istişarelerde bulundu. Ziyaretler, karşılıklı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

Açık Çarşı2

Yeni Mahelle2

Doğru Yüz Temizleme Jeli Kullanımı: Cilt Tipinize Uygun Adımlar Doğru Yüz Temizleme Jeli Kullanımı: Cilt Tipinize Uygun Adımlar

Yeni Mahelle

Kemerliler Derneği2

Kemerliler Derneği

Dekorasyon

Dekoorsayon

Kebapçı2

Kebapçı

Vergii Dairesi

Editör: Haber Merkezi