Almanya Ormanlılılar Derneği, her bayram öncesinde olduğu gibi önümüzdeki Kurban Bayramı öncesinde de Ormanlı beldesi ve çevresindeki köylerde belirlenen çocuklara bayram hediyesi olarak kıyafet desteğinde bulundu.

Duyar, Kozlu'da temaslarda bulundu Duyar, Kozlu'da temaslarda bulundu

Almanya Ormanlılılar Derneği Başkanı Abdullah Akay, hediyelerin temin ve teslim edilmesinde büyük katkıları bulunan Yönetim Kurulu Üyeleri ile derneğin Türkiye Temsilcisi Varol Aksoy'a teşekkür etti.

Akay ayrıca hediye verilen çocuklara kıyafetlerini güle güle giymelerini temenni ederek, tüm İslam Aleminin mübarek Kurban Bayramını kutladı.

Derneğin Türkiye temsilcisi Varol Aksoy, Almanya Ormanlılılar Derneği'nin bu yıl da çocukları ihmal etmediğini ifade ederek; "Derneğimiz her yıl olduğu gibi bu  yılda çocuklarımızı sevindirmeyi ihmal etmedi. Ormanlı'daki okul müdürlerimiz ve öğretmenlerimizle birlikte belirlediğimiz 120 çocuğumuza bayram hediyesi olarak kıyafet desteğinde bulunduk. Dernek Başkanımız Abdullah Akay'a, dernek yönetimimize ve üyeleremizi Ormanlı adına teşekkür ediyor, herkese iyi bayramlar diliyorum" dedi.

Editör: Haber Merkezi