Milletvekili Avcı, Şanlıurfa’da temayüle katıldı Milletvekili Avcı, Şanlıurfa’da temayüle katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Muhittin Dikmen, partisinin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. Kılıçdaroğlu’nun Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki (TBMM) makam odasında gerçekleşen ziyarette Dikmen’e, eşi Tunay Dinçer Dikmen de eşlik etti.

4 ve 5 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek 38. kurultay öncesinde hareketli günlerin yaşandığı CHP’nin Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile bir araya gelen Muhittin Dikmen, ziyaretiyle ilgili bir açıklama yaptı.

Dikmen’in açıklaması şöyle:
“Partimizin değerli genel başkanı sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu TBMM’deki makam odasında ziyaret ettim. Baş başa geçen görüşmemizde saygıdeğer genel başkanıma, Karadeniz Ereğli’nin yönetimine neden talip olduğumu, halk beni bu önemli göreve getirdiği takdirde neler yapmak istediğimi, hangi çalışmaları hayata geçirmeyi arzuladığımı anlatma fırsatı buldum. Genel Başkanıma ayrıca bir dosya takdim ettim. Sayın Genel Başkanımız her zamanki güler yüzü, samimiyeti ve cana yakınlığı ile bizleri misafir etti. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Değerli partililerim başta olmak üzere halkıma ifade etmek isterim ki sayın Genel Başkan’ımızın Karadeniz Ereğli’yi ne kadar önemsediğine, kentimizle ilgili güzel düşüncelerine bir kez daha tanıklık ettim. Bu da benim için ayrı bir mutluluk kaynağı oldu. Halkımın selamını ilettiğim sayın Kılıçdaroğlu’nun aynı duygularla Karadeniz Ereğlililere olan selam ve dileklerini de paylaşmaktan onur duyuyorum.

Karadeniz Ereğlililerden beklentim şudur: Bana ve partimize güvenin. Her zaman ifade ettiğimiz gibi ‘Biz Varsak Herkes İçin Varız!’ Karadeniz Ereğli’yi el ele vererek, birlik ve beraberlik içinde ayağa kaldıracağız. Bugünden daha mutlu, daha huzurlu ve daha modern bir Karadeniz Ereğli’yi beraber yaratacağız.”

chp3-2

chp-8

chp2-2