Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kdz. Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Emrah Karaarslan, eşi Safiye Karaarslan ile birlikte Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Şafak Erel, 2. Başkan Vedat Kılıç, Genel Sekreter Haydar Yağız ve Mali Sekreter İlknur Turt tarafından karşılanan Karaarslan, yaklaşık 1 saat süren ziyarette gazetecilerle sohbet edip hedeflerini anlattı.

Belediye meclisinde yaklaşık 5 yıllık görev süresi içerisinde belediyecilik anlamında iyi bir tecrübe kazandığını ifade eden Karaarslan, Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığı için gençliği, enerjisi ve heyecanı olduğunu söyledi. Kdz. Ereğli’de doğup büyüdüğünü belirten Karaarslan, Kdz. Ereğli’nin sorunlarını çözmeye, Kdz. Ereğli halkına hizmet etmeye talip olduğunu ifade etti.

Gazetecilerin mevcut Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ile ilgili sorusuna Karaarslan; “Halil başkanımızla hiçbir sorunumuz yada bir kırgınlığımız söz konusu değil. O bizim belediye başkanımız, büyüğümüz. 5 yıl boyunca kendileri ile görev yaptık. Meclise bu 5 yılda 100 tane öneri geldi ise bunlardan belki birkaçında farklı düşünüyor olabiliriz. Ancak benim kendisine karşı bir kırgınlığım söz konusu olamaz” diyerek cevap verdi. 

Karaarslan, Kdz. Ereğli’de hem sorunlara çözüm olacak hemde gencinden yaşlısına kadın erkek herkese sosyal, kültürel, eğitim, spor gibi birçok alanda hitap edecek önemli projeler hazırladıklarını, aday olup seçildiğinde bunları hayata geçireceğini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak Erel ise çıktığı yolda Emrah Karaarslan ve ekibine başarılar diledi.

41 bin 137 kişi tapusuna kavuştu 41 bin 137 kişi tapusuna kavuştu

emrah karaarslan

Editör: Haber Merkezi