Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD), son zamanların en geniş katılımlı etkinliğine imza attı. ADD Ereğli Şubesi tarafından, bugün öğrenci burslarına katkı sağlamak amacıyla düzenlenen kahvaltı programına yaklaşık 400 kişi katıldı.

Erdemir Mühendisler Derneği’nde düzenlenen kahvaltıya; ADD yönetimi ve üyelerin yanı sıra Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ve eşi Kdz. Ereğli Kadın Gücü Kooperatifi Başkanı Neriman Posbıyık, CHP Zonguldak Milletvekili adayı Eylem Ertuğ Ertuğrul, İYİ Parti Zonguldak Milletvekili adayları Evrim Balbaloğlu, Yiğitcan Yıldırım, Türkiye İşçi Parti Zonguldak Milletvekili adayı Fatma Kılıçarslan ve yaklaşık 400 kişi katıldı.

Konuklarına, katılımlarından dolayı Yönetim Kurulu adına teşekkür eden ADD Kdz. Ereğli Şube Başkanı Sezai Özcan; kahvaltının ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Öğrenci burslarımıza katkı sağlamak amacıyla düzenlemiş olduğumuz kahvaltımıza gösterdiğiniz yoğun ilgi, alaka ve katılımlarınızdan dolayı sonsuz teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz, her birinize minnettarız.

Aydınlık yarınların mimarları olacak Fikri Hür, İrfanı Hür, Vicdanı Hür Nesiller yetiştirebilmek adına, bu yıl 22 Üniversite ve 11 ilköğretim olmak üzere toplamda 33 olan bursiyer sayımızı devamlı katlayarak yükseltmek ve daha çok kardeşimizi, öğrencimizi karanlık odakların kirli dünyalarından uzak tutabilmek için sizlerin de kıymetli destekleri ile olanca gücümüzle çalışmaya gayret etmekteyiz.

Her ne kadar özen göstersek te eksiklerimiz, hatalarımız, kusurlarımız olabiliyor, bu konuda sizlerin geniş affınıza sığınıp, özürlerimizi diliyoruz.

Bugünkü kahvaltımızda, planladığımız katılım sayısında ciddi bir artış yaşanmış, mevcut masalarımıza ilave 8 masa daha eklediğimiz halde yine de boş yerimiz kalmamış ve de derin bir üzüntü ile öğrenmiş olduğumuz, saygıdeğer üyelerimizin bir kısmı kahvaltımıza katılamadan salondan ayrılmak zorunda kalmışlardır. Bu bağlamda mağduriyet yaşayan tüm saygıdeğer üyelerimizden tekrardan özür diler, anlayışlarına sığınırız.

Trafik kazasında ölen kuzenler, toprağa verildi Trafik kazasında ölen kuzenler, toprağa verildi

Yeni yeni saygın Üyelerimizin katılımlarıyla 300’ün üzerine çıkan üye sayısı ile Atatürkçü Düşünce Derneği Kdz. Ereğli Şubemiz artık mevcut salonlara sığmamaktadır. Aramıza katılım sağlayan tüm yeni üyelerimize tekrardan hoş geldiniz diyor, daha sağlam daha kararlı, daha emin adımlarla aydınlık yarınlara yürümeye devam ediyoruz.

Bugünkü büyük ve coşkulu katılımlarınızın onur, gurur ve mutluluğu ile siz saygıdeğer üyelerimize tekrardan teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz. İyi ki varsınız.”

add9add8add7add5-1add4-1add2-1