Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Kdz. Ereğli Şubesi, başarılı bir etkinliğe daha imza attı. ADD Kdz. Ereğli Şubesi’nin düzenlediği, Tiyatro Dembedem tarafından sahneye konulan ‘Sofra’ oyunu, tiyatro severlerden büyük ilgi gördü. Salonu hınca hınç dolduran Ereğlililer, oyun boyunca duygu dolu anlar yaşadı. Gösterinin başında, Mustafa Kemal Atatürk'ün sevdiği şarkılar ve İzmir Marşıyla etkinliğe eşlik eden sanatçı Gökhan Göçmen, programa renk kattı.

add2

Tiyatro Dembedem Genel Sanat Yönetmeni Utku Özçalcı, Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Arslan ile Şube Yönetim Kurulu Üyelerine plaket takdim ederken, ADD’nin burs fonuna da destekte bulundu. Program, ADD Genel Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Arslan ile ADD Kdz. Ereğli Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerinin oyunculara ve programa destek verenlere plaket ve teşekkür belgelerini takdim etmelerinin ardından sona erdi.

Babasının rahatsızlığı dolayısıyla etkinliğe katılamayan ADD Kdz. Ereğli Şube Başkanı Sezai Özcan; oyunculara, oyunu izleyen tiyatro severlere ve etkinilğin gerçekleştirilmesinde emeği olan herkese teşekkürlerini iletti

add5add4add3