AK Parti Alaplı ilçe teşkilatında 31 Mart 2024 yerel seçimleri için adaylık süreci bugün AK Parti Zonguldak önceki dönem İl yönetim kurulu üyesi Adem Sevim ile sürdü.

ALKIŞLAR EŞLİĞİNDE TESLİM ETTİ

Kalabalık bir partili gurubu ile birlikte Alaplı Merkez Camii önünden toplanarak AK Parti Alaplı ilçe başkanlığına gelen Sevim, burada AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Altan Güngör’e adaylık başvurusunu alkışlar eşliğinde teslim etti.

"ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Sevim, burada yaptığı açıklamada, Belediye Başkan Adayı olması halinde gecesini gündüzüne katacağını belirterek, şunları söyledi:

“Bir Alaplılı hemşehrimiz olarak, çocukluğumdan bu güne kadar ticaret ile meşgul olduğum için her an halkımız ile iç içe oldum.

Gerek üye olarak gerekse yönetim kurulu üyesi olarak mensubu bulunduğum partim ile ilişkilerimi hep canlı tuttum. Partimin bana verdiği her görevi tüm samimiyetimle kabul ederek, yerine getirme çabası içinde oldum.

Dikmen, resmi müracaatını yaptı Dikmen, resmi müracaatını yaptı

Gerek ticari gerekse siyasi tecrübem ile ilçeme faydalı olacağıma olan inancım, beni aday adayı olma durumuna getirdi. Aday olduğumda, partime olan inancım ve güvenim siz Alaplı’lı hemşehrilerime olan sevgim ve hizmet aşkımla, halkımızdan alacağım destek ve teveccühle büyük projelere imza atacağım.

Beraberce Alaplı'yı hakettigi konuma hep birlikte getireceğiz. Teşriflerinden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Altan Güngör ise Sevim’e başarı dileyerek, “Alaplı’yı ilmek ilmek işleyerek, değiştirmeye hazır ve kararlıyız. Dolayısıyla değişime yürüyoruz.” dedi.

adem sevim2

adem sevim3