Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde yaşayan ve 10 günlükken geçirdiği beyin kanaması nedeniyle kök hücre tedavisi gören Eylül Asel, tedavisi için hayırseverlerden yardım bekliyor.

Alaplı ilçesine bağlı Okçular Köyü’nde ikamet eden Eylül Asel, 10 günlükken geçirdiği beyin kanaması nedeniyle kök hücre tedavisi görüyor. Asel, bu neden ciddi rahatsızlıklar yaşarken, baba Kadir Uyan kızı Eylül Asel'in tedavisi için yardım bekliyor.

Kadir Uyan’ın arkadaşları sosyal medyadan yardım çağrısı yaparak, “Değerli sayfa arkadaşlarım, sevgili madenci kardeşlerim fotoğrafını paylaştığım Yavrumuz Eylül Asel Alaplı’nın okçular köyünden Kadir Uyan kardeşimizin Kızı ciddi rahatsızlıkları var ve aile her gün çocuklarının bir gün iyileşeceğinin ve ilk adımının atacağının hayali içindeler. Değerli dostlar birilerinden bir şeyler istemek zor olsa gerek ama çaresizlik bir baba anne için çok daha zor, onun için bizlerden kızları için yardım talebinde bulunuyor artık bu kardeşimizin çağrısına duyarlı olalım hiçbir şey yapamıyorsak sayfamızda paylaşalım. ne kadar çok insana ulaşırsak bu kardeşlerilerimize çok daha faydamız olacağını düşünüyorum Rabbim kimseyi evladıyla imtihan etmesin inşallah. değerli dostlar Eylül Yavrumuzun durumu hakkında Babası Kadir Uyandan 05374479888 Nolu telefondan  bilgi alabilirsiniz." dediler.

eylüleylül2

Editör: Haber Merkezi