AK Parti Çaycuma İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda; AK Parti Zonguldak Milletvekilleri, İl Başkanı, İlçe Başkanı ve aday adayları bir araya geldi. Aday adaylarının kendilerini tanıttığı toplantıda, seçim süreci hakkında değerlendirmelerde ve istişarelerde bulunuldu.

Toplantının ardından “Çaycuma’da Aday Adaylarımızla tanışma ve istişare toplantımızı icra ediyoruz “notuyla açıklamada bulunan AK Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, açıklamasında şöyle dedi:

“Çaycuma İlçe Başkanlığımızın düzenlediği aday adaylarımızla bir araya geldiğimiz toplantıda, hem seçim süreci üzerinde istişarelerde bulunduk hem de aday adaylarımız kendilerini tanıttılar. 31 Mart’ta '25’te 25' hedefimiz doğrultusunda, Çaycuma da yerel seçimlerde inşallah 'Yeniden AK Parti' diyecek. Bu değerli toplantı için Çaycuma İlçe Başkanlığımıza ve teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum.” 

Sezer: "Sorunları el ele çözeceğiz" Sezer: "Sorunları el ele çözeceğiz"

Toplantıya ayrıca AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Saffet Bozkurt, Ahmet Çolakoğlu ve İl Başkanı Mustafa Çağlayan katıldı.

WhatsApp Image 2023-12-31 at 17.52.39

WhatsApp Image 2023-12-31 at 17.52.43

Editör: Haber Merkezi