AK Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, AK Parti olarak verdikleri sözleri tutmalarından rahatsız olanların olduğunu söyledi.

Harun Kaçmaz, aday adayı oldu Harun Kaçmaz, aday adayı oldu

AK Parti olarak, Zonguldak’ı yeni projeler ve mevcut devam eden yatırımlarla Türkiye Yüzyılı hedefleri doğrultusunda ileri taşımaya devam edeceklerini ifade eden Avcı; şunları kaydetti:

"Aziz Hemşehrilerim;

Bilindiği üzere Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın; ilimizi yeniden enerji üssü yapan Filyos Doğalgaz Tesisi açılışında verdiği 2000 işçinin TTK’da istihdam edilmesine dair sözü, şükürler olsun ki dün gerçekleşti. 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Alparslan Bayraktar ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Prof. Dr. Vedat Işıkhan’ın katılımlarıyla, elektronik olarak noter huzurunda, tamamen şeffaf bir şekilde icra edilen kurada 1500 kardeşimiz TTK’da istihdam edilme sevinci yaşadı. 

Fakat Zonguldak’ımızın lehine her meseleye muhalif olanlar, bu sevincede gölge düşürmek amacıyla yine bir takım açıklamalarda bulundular. 

Dün gerçekleştirilen kura programına katılan CHP Milletvekili, siyasi nezaket gösterilerek sahneye davet edilmiş, yeni alımların gerçekleşmesi temennisinde bulunarak, bakanımızın riyasetinde kurada ismi çıkan kardeşlerimizin isimlerini okumuştur. 

Hal böyle iken,  günlerdir yaptığı açıklamalarla süreci baltalamaya çalışan CHP Milletvekilinin; kuraya kendi katılmasına rağmen, şeffaflığa gölge düşürücü ifadeleri tamamen hezeyandır. 

Bizler Ak Parti olarak daima; Zonguldak’ımızı yeni projeler ve mevcut devam eden yatırımlarla Türkiye Yüzyılı hedefleri doğrultusunda ileri taşımaya devam ederken, seçim sürecinde milletimize verdiğimiz her sözü tutmaya devam edeceğiz. 

Sayın Cumhurbaşkanımızın da sıkça ifade ettiği gibi, onlar konuşur AK Parti yapar."