AK Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, Zonguldak’ın ilçe ve beldelerinde seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Milletvekili Avcı; Kilimli İlçesinde, Çatalağzı ve Gelik beldelerinde hemşehrileri ile buluşarak kucaklaştı ve sorunlarını dinledi.

Milletvekili Muammer Avcı, Belediye Başkan Adayları ve teşkilat mensupları ile yoğun bir programa imza attı.

Avcı; hemşerilerinden, esnaftan ve sivil toplum kuruluşlarından Kilimli Belediye Başkan Adayı Kamil Altun, Çatalağzı Belediye Başkan Adayı Yunus Lütfi Çoban ve Gelik Belediye Başkan Adayı Hikmet Bektaş için oy istedi.

Mazbatasını alır almaz müfettiş talep etti Mazbatasını alır almaz müfettiş talep etti

Milletvekili Avcı, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde olduğu gibi yerel seçimlerden de başarı ile çıkacaklarına inandığını ifade etti.

Milletvekili Muammer Avcı, seçim çalışmalarına ilişkin açıklama yaparak şunları kaydetti.

“Kilimli ilçemizde; AK Parti Kilimli Belediye Başkan Adayımız Kamil Altun ve İlçe Başkanımız Uğur Recepkethüda ile birlikte Entegre Madenciliği ziyaret ederek madenci kardeşlerimizle bir araya geldik. Ardından Çatalağzı Beldemizde; AK Parti Çatalağzı Belediye Başkan Adayımız Yunus Lütfi Çoban ve heyetimiz ile birlikte Çatalağzı’nda, esnafımız ve hemşehrilerimizle bir araya gelerek, kucaklaştık. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Çatalağzı 31 Mart’ta inşallah AK Parti diyecek. Son olarak Gelik Beldemizde; AK Parti Gelik Belediye Başkan Adayımız Hikmet Bektaş, İlçe Başkanımız Uğur Recepkethüda ve heyetimiz ile birlikte hemşehrilerimiz ile bir araya geldik. İlgi ve alakalarından dolayı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.”

Avcı Seçim2

Avcı Seçim3

Avcı Seçim4

Avcı Seçim5

Editör: Haber Merkezi