Zonguldak'ın Ereğli ilçesi esnaflarından Ahmet Faruk Sıvacı'nın ablası, Yazıcıoğlu Kuyumculuk personeli Yaşar Sıvacı'nın kızı, Onur Erdoğan'ın eşi Ayşenur Erdoğan dün yaşamını yitirdi.

41 bin 137 kişi tapusuna kavuştu 41 bin 137 kişi tapusuna kavuştu

Geçirdiği rahatsızlık sonucu Cuma günü akşam saatlerinde Özel Echomar Hastanesi'ne kaldırılan ve burada ameliyat edildikten sonra Ankara'ya sevk edilen Ayşenur Erdoğan, yapılan tüm müdahalelere rağmen dün vefat etti. Ayşenur Erdoğan'ın vefat haberi, başta Erdoğan ve Sıvacı aileleri olmak üzere tüm tanıyanları yasa boğdu.

Merhume Ayşenur Erdoğan için, bugün ilçeye bağlı Osmanlar Köyü'nde öğle namazını müteakip cenaze töreni düzenlendi. Törene; Sıvacı ve Erdoğan aileleri ile yakınlarının yanı sıra Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri İrfan ve İsmet Yazıcıoğlu ile köy sakinleri katıldı.

Merhume Ayşenur Erdoğan; alınan helallik, kılınan cenaze namazı ve yapılan duaların ardından köy mezarlığında toprağa verildi.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, merhume Ayşenur Erdoğan'a Allah'tan rahmet; başta Erdoğan ve Sıvacı aileleri olmak üzere tüm yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Editör: Haber Merkezi