Kadınlar Süper Ligi A Grubunda mücadele eden Kdz. Ereğli Belediyespor Kadın Futbol Takımı, Belediye ve Kulüp Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret etti. Başkan Posbıyık, Hakkari’de kazanılan başarıdan dolayı takımı tebrik ederek, Pazar günü oynanacak Dudullu Spor Kulübü maçında başarılar diledi.

Belediye ve Kulüp Başkanı Halil Posbıyık, Kdz. Ereğli Belediyespor Kadın Futbol Takımına yeni katılan orta saha oyuncusu Damla Köse’ye ‘hoş geldin’ diyerek başarılar diledi. Başkanlık makamındaki programa; As Başkanlar Muhammet Ali Ateş, Abdulkerim Sağlam, Mali İşler Sorumlusu Recep Köksal, Kadın Takım Yöneticisi Cansu Yılmaz, Özel Kalem Müdürü Faruk Deniz ile Teknik Direktörler Günal Taşdemir, Ercan Yaman, Yıldıray Ağar ve Beyza Aydemir katıldı.

kadın takımı2

POSBIYIK: “KADIN FUTBOLU İLE GURUR DUYUYORUZ”

Başkan Posbıyık; “Sizleri tebrik ediyorum. Hakkari’de harikaydınız. Ben de telefon ile izledim buradan. Sürekli haberleştik telefonla. Başarınız büyük. Hakkari’de öyle galibiyet ile göndermiyorlar. Siz galibiyet ile geldiniz. Başta teknik heyeti, sizleri ve hepinizi kutluyorum. Hepiniz de harikaydınız. Allah yolunuzu açık etsin. Bu pazar günü önemli. Dudullu’yu da yenerseniz, çok iyi noktaya doğru gidiyoruz. Hepimizin, Ereğli halkının beklentisi o yönde. Sizleri seviyoruz. Ben sizin her maçınıza geliyorum, izliyorum sizi. Çok mutlu oluyorum. Kadın futbolu ile gurur duyuyoruz. Hakkari’deki başarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum” dedi.

Başkan Posbıyık, ziyaretin sonunda hatıra fotoğrafı çektirerek oyunculara Ereğli’nin festivaller tarihini anlatan ‘Fest Ereğli’ kitabı ile hediye etti. Kdz. Ereğli Belediyespor, 14. Hafta maçında Pazar Günü Saat 14.00’te Şehit Vefa Karakurdu Stadı’nda Dudullu Spor Kulübü ile karşı karşıya gelecek.

Editör: Haber Merkezi