Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak 2. sıra Milletvekili Adayı Bayram Bozkurt, seçim çalışmaları kapsamında ilçe, belde ve köylerde çalışmalarına devam ediyor. 

Seçim süresi boyunca Zonguldak merkez, ilçe, belde ve köylerinden oluşan toplam 3 bin 470 metrekarelik alanı MHP kadroları ile birlikte adım adım gezen Bozkurt; seçmenlerle buluştu, Zonguldak ve Türkiye için yapacaklarını anlatarak Milliyetçi Hareket Partisi için destek istedi.

Gittiği her yerde sıcak ilgi ve tebessümle karşılanan MHP’nin genç Milletvekili Adayı Bozkurt,  14 Mayıs seçimlerinin Türkiye Yüzyılı için çok kıymetli ve değerli olduğunu belirterek şunları söyledi:
"Zonguldak merkez ilçemiz ile beraber 8 İlçe, 25 belediye, bu belediyelerimizde 178 mahalle ve ayrıca 380 köyümüzü vatandaşlarımız ile biraraya geldik. Zonguldak’ta gidilmedik mahalle, sokak, ev, STK, dernek, vakıf kalmayacak şekilde çalıştık. Sesimiz, Ankara ve Zonguldak’ta yankılandı. Hemşehrilerimiz bize çok ciddi manada destek veriyor ve bu desteğin de karşılığını Pazar akşamı sandıklar açıldığında Milliyetçi Hareket Partisi olarak alacağımdan en ufak kuşkum yok. Halkımızın teveccühü ile Zonguldak’tan MHP olarak en az 2 vekil çıkaracağız. Bu seçimlerde sizlerin desteğini sonsuz bir biçimde aldığımızı biliyoruz. Bu seçimde de alacağımıza inancım tamdır. Biz teşkilatlar olarak seçime hazır olduğumuzu gösterdik.
Kentin, doğal güzellikleri ile yer altı zenginliklerini anlatmaya gerek yok. Göreceksiniz ki bu şehir her geçen gün parlayacak, büyüyecek. Bunun yanı sıra Allah'ın izniyle ülkemiz de büyüyecek. Tüm hemşehrilerimizden partimize destek bekliyorum. MHP’den en az 2 vekil çıkaracağımıza yürekten inanıyorum."

bayram2

bayram3

bayram4

bayram5

bayram6

Editör: Haber Merkezi