Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı trafik ve yunus ekipleri tarafından bayram denetimleri gerçekleştirildi. Yaklaşık 2 saat süren denetimlerde, 31 bin 852 lira ceza uygulandı.

Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Şube Müdürlüğü ekipleri, Kepez Mahallesi'nde denetim gerçekleştirdi. Uygulamada; 1 ehliyetsiz, 1 cep telefonu kullanan, 2 yüksek sesle müzik dinleyen ve 3 adet cam filmli araç kullanan sürücü ile halk otobüsüne e teknik belge eksikliği maddelerinden işlem yapıldı.

Denetimde, 12 araç sürücüsüne toplamda 31 bin 852 lira trafik idari para cezası uygulandı. Alınan tedbirler çerçevesinde Karadeniz Ereğli terminalinden çıkış yapacak olan şehirlerarası otobüslerde, yolcuların emniyet kemeri kullanması, şoförlerin trafik kurallarına uymaları yönünde İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri otobüs içerisinde uyarılarda bulundu. İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri, sefere çıkacak olan araç ve sürücülerin evrakları, sürüş bilgilerini kaydeden takograf bilgilerini kontrol ederek, evraklarda eksiği olan araçlara ve ihlali olan sürücülere gerekli cezai işlem uygulandı.

Öğrenci, öğrenciyi darp etti! Öğrenci, öğrenciyi darp etti!

A W180996 02

A W180996 05

A W180996 06

A W180996 04

Kaynak: iha