AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Saffet Bozkurt, seçim çalışmalarını Kdz. Ereğli, Alaplı ilçeleri, belde ve köylerde sürdürüyor.

Alaplı ve Ereğli'de bayramlaşma programlarına katılan ve vatandaşlarla bir araya gelen Bozkurt, akşam ise Aydınlar, Güzelyurt, Yazıcılar ve Ova köylerini ziyaret ederek vatandaşla bir araya geldi.

Bozkurt, buralarda yaptığı konuşmada; "Köy köy, mahalle mahalle, sokak sokak şehrin her karışına gidene kadar çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Beraberinde AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Sezer, ilçe yönetim kurulu üyeleri, gençlik ve kadın kolları, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri ve partililer ile vatandaşlarla bir araya gelen Bozkurt, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

"Cumhur ittifakının bu kez daha güçlü seçimlerden çıkması gerekiyor. Karşımızdaki ittifakın iktidara gelmesi durumunda Allah korusun ben 5-6 ay sonrasını düşünmek bile istemiyorum. Kimsenin de böyle bir hatanın altına imza atmaması lazım. Hatanın altına imza atılmaz. Ne büyük yanlış yapmışız dememek adına sağlıklı düşünmek gerekir. Cumhurbaşkanımızı 14 Mayıs'ta balkon konuşmasını yaptırmamız lazım. Herkese sorumluluk düşüyor. İçinizden birisiyim. İlçe Başkanlığı döneminde bir sınav verdik ve bu sınavı da başarı ile verdiğimizi düşünüyorum. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Tüm ilçelerimize, beldelerimize, köylerimize hizmet edeceğiz. Farklılığımızı ortaya koyacağız. Dokunmadığımız vatandaşımız kalmayacak. İlçe Başkanlığım süresi içerisinde vatandaşımızın nişanında, düğününde, cenazesindeydim. Beni nerede istediler ise ben oradaydım. Karnemiz açık ve net. Halkımızdan destek istiyorum. Bölgemizden sağlam bir şekilde gitmek istiyorum."

Köy ve mahalle muhtarları ile görüşen ve desteklerini isteyen Bozkurt, gösterilen ilgiye teşekkür etti ve vatandaşların bayramlarını kutladı.

akparti2

akparti3

akparti4

Editör: Haber Merkezi