Kdz. Ereğli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yönetimi, üyelerine iftar yemeği verdi. Kooperatif Başkanı Mehmet Azman, yaptığı selamlama konuşmasında; “Ereğli’de güzel şeyler olacağını görüyoruz. Sivil toplum örgütlerimizle de barışık durumdayız, kimse kimseyle dargın değil. Hep birlikte bir araya gelip Ereğli ve Zonguldak için ne yapılacaksa gece gündüz demeden çalışacağız.”dedi. 

Yağışlı hava, kazaları beraberinde getirdi: 2 yaralı! Yağışlı hava, kazaları beraberinde getirdi: 2 yaralı!

Kdz. Ereğli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yönetimi, üyeleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi.
Büyük Anadolu Otel’de düzenlenen iftar davetine; Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Saffet Bozkurt, MHP Zonguldak Milletvekili Adayı Murat Kotra, Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Odabaş, Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak, İMEAK Deniz Ticaret Odası Kdz. Ereğli Şube Başkanı Oğuz Ünlüer, banka şube müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda kooperatif üyesi katıldı. 

AZMAN: “EREĞLİ’DE GÜZEL ŞEYLER OLACAK”
Kooperatif Başkanı Mehmet Azman, yaptığı selamlama konuşmasında; 14 Mayıs’ta yapılacak milletvekili genel seçimlerinde Ereğli adaylarına güzel sıralar verildiğini belirtti ve “Bundan sonra Ereğli’de güzel şeyler olacağını görüyoruz. Sivil toplum örgütlerimizle de barışık durumdayız, kimse kimseyle dargın değil. Hep birlikte bir araya gelip Ereğli ve Zonguldak için ne yapılacaksa gece gündüz demeden çalışacağız.”dedi. 

ODABAŞ: “HERKESİN BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE OLMASI GEREKEN BİR DÖNEMDEYİZ”
Daha sonra söz alan Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Odabaş, iftar daveti için kooperatif yönetimine teşekkür ederek, “Burada güzel bir birliktelik olmuş. Ereğli’de her kesimin birlik ve beraberlik içinde olması gerektiği bir dönemdeyiz. İnşallah biz de sendikamız olarak, Erdemir çalışanları olarak bir şeyler yapılacaksa taşın altına elimizi koymaya her zaman hazırız. Milletvekili seçimlerinde de Ereğli’den sıralamada üç tane aday var, bu da bizi mutlu etti, kendilerine başarılar diliyorum.” diye konuştu. 

KELEŞ: “EREĞLİ TARİHİ BİR FIRSAT YAKALADI”
Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş ise 14 Mayıs seçimlerinde Kdz. Ereğli’nin tarihi bir fırsat yakaladığını dile getirdi ve “Öncelikle sivil toplum kuruluşları, iş dünyasının temsilcileri, meslek odaları, Ticaret ve Sanayi Odası ve Deniz Ticaret Odası ile hep birlikte güzel işlere imza atacağız. Bu dönem uzun zamandır dillendirdiğimiz, Ereğli’de yaşayanlar olarak eksikliğini hissettiğimiz milletvekili seçimlerinde Ereğli’nin seçilebilecek sıralardan adaylarının olmasını hep arzu etmiştik. İnşallah bu temennimizin yarısı gerçekleşti, geri kalan yarısı da 14 Mayıs seçimlerinde gerçekleşmiş olacak. Ereğlimiz milletvekillerine sahip olacak ve birlikte çok iyi işler yapacağız.” ifadelerine yer verdi. 

Yapılan konuşmaların ardından ezanın okunmasıyla birlikte oruçlar açıldı. Yemek süresince misafirleriyle yakından ilgilenen Kooperatif Başkanı Mehmet Azman, masa masa dolaşarak davetlilerle sohbet etti.

iftar7iftar8iftar5iftar6iftar3iftar2